Örgütsel Psikoloji Yüksek Lisans Programı Olan Üniversitelerin Listesi

Bu içerikte Örgütsel Psikoloji alanında yüksek lisans programı olan üniversiteleri derledik. Ayrıca bu alana benzer olan İş ve Örgüt Psikolojisi Yüksek Lisans Programı olan üniversitelerin listesine ve Sosyal / Örgütsel Psikoloji Yüksek Lisans Programı olan üniversitelerin listesine de yazıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İçeriğin sonunda ise psikoloji alanındaki diğer yüksek lisans programlarını alfabetik olarak listeledik. Herhangi bir eksik ve hata görmeniz durumunda ya da aklınıza bir şey takılması durumunda yorumlara yazmaktan hiç çekinmeyin.


1) İstanbul Bilgi Üniversitesi – Örgütsel Psikoloji Yüksek Lisansı

Programın Dili: Belirtilmemiş
Eğitim Süresi:
Belirtilmemiş
Eğitim Türü: Belirtilmemiş
Tez Durumu:
Belirtilmemiş
Başvuru Koşulları:
4 yıllık lisans diploması sahibi üniversite  mezunlarının başvurularına açıktır. Ancak Psikoloji bölümünden mezun öğrencilere öncelik verilecektir. ALES (SÖZ- EA-SAY) puanı ≥ 55 olmalıdır. YDS puanı > 60 olmalıdır.
Programın Ücreti: Belirtilmemiş
Kontenjan: Belirtilmemiş


PSİKOLOJİNİN DİĞER ALT ALANLARINDAKİ
YÜKSEK LİSANS PROGRAMLARI

Written by

Mehmet Can Kocaman

46 Posts

Merhaba, ben Mehmet Can Kocaman. Psikolojiye olan ilgimden dolayı kurduğum Anlaşılır Psikoloji'de anlaşılır bir dille araştırmalarımı ve kişisel yazılarımı paylaşıyorum. Benimle iletişime geçmek için sitenin iletişim kısmını veya mail adresimi kullanabilirsiniz.mail: [email protected]
View all posts

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *