Bilişsel Nöropsikoloji Yüksek Lisans Programı Olan Üniversitelerin Listesi

Bu içerikte Bilişsel Nöropsikoloji alanında yüksek lisans programı olan üniversiteleri derledik. Ayrıca bu alana benzer olan Bilişsel Psikoloji Yüksek Lisans Programı olan üniversitelerin listesine de yazıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İçeriğin sonunda ise psikoloji alanındaki diğer yüksek lisans programlarını ve bu programların hangi üniversitelerde olduğunu alfabetik olarak listeledik. Herhangi bir eksik ve hata görmeniz durumunda ya da aklınıza bir şey takılması durumunda yorumlara yazmaktan hiç çekinmeyin.


1) Bahçeşehir Üniversitesi – Bilişsel Nöropsikoloji Yüksek Lisansı

Programın Dili: İngilizce
Eğitim Süresi:
Belirtilmemiş
Eğitim Türü: Belirtilmemiş
Tez Durumu:
Tezli
Başvuru Koşulları:
Bu programa sadece Psikoloji, Biyoloji, Fizik, Mühendislik (Genetik, Elektrik, Bilgisayar, Biyomedikal Mühendisliği dahil), Tıp ve Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik lisans programlarından mezun olan öğrenciler başvurabilmektedirler. ALES EA puanı en az 55 olmalıdır. YDS / YÖK DİL puanı en az 65 olmalıdır.
Programın Ücreti: Belirtilmemiş
Bahçeşehir Üniversitesi Bilişsel Nöropsikoloji Yüksek Lisansı hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.PSİKOLOJİNİN DİĞER ALT ALANLARINDAKİ
YÜKSEK LİSANS PROGRAMLARI

Written by

Mehmet Can Kocaman

46 Posts

Merhaba, ben Mehmet Can Kocaman. Psikolojiye olan ilgimden dolayı kurduğum Anlaşılır Psikoloji'de anlaşılır bir dille araştırmalarımı ve kişisel yazılarımı paylaşıyorum. Benimle iletişime geçmek için sitenin iletişim kısmını veya mail adresimi kullanabilirsiniz.mail: [email protected]
View all posts

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *