Sosyal / Örgütsel Psikoloji Yüksek Lisans Programı Olan Üniversitelerin Listesi

Bu içerikte Sosyal / Örgütsel Psikoloji alanında yüksek lisans programı olan üniversiteleri derledik. Ayrıca bu alana benzer olan Endüstri ve Örgüt Psikolojisi Yüksek Lisans Programı olan üniversitelerin listesine, İş ve Örgüt Psikolojisi Yüksek Lisans Programı olan üniversitelerin listesine ve Sosyal Psikoloji Yüksek Lisans Programı olan üniversitelerin listesine de yazıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İçeriğin sonunda ise psikoloji alanındaki diğer yüksek lisans programlarını alfabetik olarak listeledik. Herhangi bir eksik ve hata görmeniz durumunda ya da aklınıza bir şey takılması durumunda yorumlara yazmaktan hiç çekinmeyin.


1) Çankaya Üniversitesi – Sosyal / Örgütsel Psikoloji Yüksek Lisansı

Programın Dili: İngilizce
Eğitim Süresi:
2 yıl
Eğitim Türü: Belirtilmemiş
Tez Durumu:
Tezli
Başvuru Koşulları:
Lisans mezuniyet ortalaması en az 2.80 (70) olmalı. ALES EA puanı en az 55 olmalı. YDS puanı en az 70 olmalı. İngilizce niyet mektubu ve Çankaya Üniversitesi mezunu olmayanlar için 2 adet referans mektubu.
Programın Ücreti: 1 ders ücreti: ₺7.350
Kontenjan: Belirtilmemiş
Daha fazla detay için tıklayınız.PSİKOLOJİNİN DİĞER ALT ALANLARINDAKİ
YÜKSEK LİSANS PROGRAMLARI

Written by

Mehmet Can Kocaman

46 Posts

Merhaba, ben Mehmet Can Kocaman. Psikolojiye olan ilgimden dolayı kurduğum Anlaşılır Psikoloji'de anlaşılır bir dille araştırmalarımı ve kişisel yazılarımı paylaşıyorum. Benimle iletişime geçmek için sitenin iletişim kısmını veya mail adresimi kullanabilirsiniz.mail: [email protected]
View all posts

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *